Banketi
Konditoreja
Maiznīca

Jautājumi un ieteikumi mums!

E-pasts:

Jautājums:

E-pasts tiek izmantots tikai un vienīgi sarakstei ar Jums.
Jūsu personīgā informācija ir pilnīgā drošībā.

Pabaro savu iztēli – iztēlojies torti...

2013-12-06 17:10:27 / komentāri (0)

Sākoties ziemai, mēs labprātāk izvēlamies pabūt mājās vai ciemojamies pie draugiem – tur, kur ir silti un omulīgi. Kamēr aiz loga tinas tumsa, mēs izgaismojam savus mājokļus, iededzam sveces un izrotājam istabas, lai ar viesmīlību savā miteklī sagaidītu ciemiņus...

Diena, kas veltīta Viņām

2013-03-07 11:00:15 / komentāri (0)

Diena, kas veltīta Viņām - 8. marts Starptautiskā Sieviešu diena...

Piparkūku mīklas Ziemassvētku izloze

2012-12-05 17:05:45 / komentāri (0)

Mūsu jaunā akcija ir klāt!Tuvojas gada skaistākie svētki. Un vēlamies jums atklāt garšīgāko piparkūku noslēpumu...

Lielākā torte Baltijā!

2012-11-26 10:14:17 / komentāri (0)

Ar ko mēs bijām stipri aizņemti pēdējās dienās? Cepām lielāko torti Baltijā.J Ja pirmdien biji tirdzniecības centrā Rīga Plaza, tad noteikti tiki to nogaršot un redzēt klātienē. Torte automašīnas Mini Cooper One lielumā.  Tās sastāvā izmantojām vairāk nekā 2000 olas, 40kg dzērveņu ievārījumu, 240 kg biskvīta, 400 kg sviesta krēma, un 50 kg piparkūku miklas. Pie šīs tortes vairāku dienu garumā strādāja 12 mūsu konditori un vairāki tehnologi. Tas mums bija liels izaicinājums, bet jūtamies pagodināti. Pēdējā, tāda apjoma torte bija Baltā nama kopija, kuru pasūtīja Amerikas Savienoto Valstu vēstniecība Latvijā. Lai torte laikā sasniegtu Rīga Plazu, vienlaicīgi cepām 300 lielus biskvītus. Lai Rīga Plaza torte būtu īstā Mini Cooper lielumā, mums grūtākais bija saglabāt neatkārtojamu garšas kvalitāti ar konstrukcijas noturību. Torte tika cepta pa sastāvdaļām un tika stiprināta kopā veikalā uz vietas. Grandiozā torte Mini automašīnas lielumā tika dāvināta modes un izklaides centra Rīga Plaza pircējiem.  Ar katru reizi iemācamies ar vien jaunus paņēmienus šādu toršu pagatavošanā un ar nepacietību gaidām nākamo izaicinājumu. ..

Uzdāvini kafijas pauzi sev un saviem kolēģiem!

2012-11-02 14:39:31 / komentāri (0)

Par godu lieliskajam notikumam – Konditorejas interneta veikala atvēršanai un mūsu aktīvās sociālās dzīves uzsākšanai - izlozēsim tos 3 cilvēkus no pirmajiem sekotājiem, katrā no soc. vietnēm Facebook, Draugiem.lv un Twitter, kuri saņems kafijas pauzi sev un 3 mīļākajiem kolēģiem – sāļi un saldi pārsteigumi kafijas pauzei no Fēliksa Konditorejas, ar piegādi Tavā darbavietā. Seko mums un dalies ar šo ziņu un Tu vai varbūt Tavs kolēģis vinnēs jums kafijas pauzi... Gaidi arī jaunus pārsteigumus pavisam drīz! ;) ..