Banketi
Konditoreja
Maiznīca

Jautājumi un ieteikumi mums!

E-pasts:

Jautājums:

E-pasts tiek izmantots tikai un vienīgi sarakstei ar Jums.
Jūsu personīgā informācija ir pilnīgā drošībā.

Pabaro savu iztēli – iztēlojies torti...

2013-12-06 17:10:27 / komentāri (0)

Sākoties ziemai, mēs labprātāk izvēlamies pabūt mājās vai ciemojamies pie draugiem – tur, kur ir silti un omulīgi. Kamēr aiz loga tinas tumsa, mēs izgaismojam savus mājokļus, iededzam sveces un izrotājam istabas, lai ar viesmīlību savā miteklī sagaidītu ciemiņus. Ir sācies lielo viesību un ciemošanās laiks!

Latviešiem paradums doties ciemos ir tik stiprs, ka ir radušās pat savas ciemos iešanas tradīcijas. Ikviens latvietis taču zina, ka ierasties pie kāda ar tukšām rokām gluži vienkārši ir nepieklājīgi, tāpēc allaž ir sarūpējis kādu dāvanu vai cienastu.

Viens no jaukākajiem veidiem, kā iepriecināt namamāti vai namatēvu, ir ierodoties ar gardu cienastu, kas sarūpēts tieši īpašajam svētku gadījumam. Lai kāds būtu ciemošanās iemesls – drauga jubileja, bērniņa piedzimšana, sālsmaize vai sena atkalredzēšanās – neiztrūkstoša viesību sastāvdaļa ir skaista un garšīga torte. Un vislabāk – tāda torte, kādu neviens vēl nebūs nobaudījis.

Oriģināls garnējums, kārdinošs pildījums un roku darbs – tas viss prasa izdomu, iemaņas un, kas svarīgākais – arī laiku. Lai neaizmirstamais vakars būtu enerģisks un pavadīts kopā ar viesiem, nevis kārtējo reizi aizvadīts virtuvē pie plīts, ir radīta jauna alternatīva – pasūtīt tortes internetā ar piegādi uz mājām.

Tortes pēc pasūtījuma var ietaupīt ne tikai nama saimnieku dārgo laiku, bet arī atrisināt jautājumu par to, kādu cienastu viesiem šoreiz sagādāt, lai nebūtu jāierodas ar tukšām rokām.

Protams, var arī ieskriet tuvējā veikalā vai jebkurā konditorejā, lai pa ceļam paķertu kādu torti. Taču toršu pasūtīšanai internetā tomēr būs vairākas vērā ņemamas priekšrocības.

svētku tortes

1. Tu vari pasūtīt tieši tādu torti, kādu esi iztēlojies gan garšas, gan garnējuma ziņā. Ja Tev vai namatēvam garšo medus kūka, bet neesi pārliecināts, ka tuvējā veikalā tāda būs, Tev ir iespēja pasūtīt tieši tādu, turklāt ar iemīļotu vai oriģinālu garnējumu.

Pasūtot torti individuāli, Tu vari izvēlēties gan tās sastāvdaļas, gan dekoru un pat tās formu. Īpaši svarīgi tas būs tematiskajos pasākumos, jo tematiskās tortes kalpo ne tikai kā gards deserts, bet arī kā dekoratīvs viesību rotājums.

Tavu draugu noteikti iepriecināsdzimšanas dienas torte, uz kuras uzrakstīts personīgs apsveikums vai kuras forma attēlo viņa iecienītāko vaļasprieku vai kaislīgāko aizraušanos.

Ja jāparūpējas par apsveikumu kolēģim, vari pasūtīt torti, kas noformēta uzņēmuma krāsās, bet torte uzņēmuma korporatīvās balles vajadzībām var būt rotāta ar uzņēmuma logo vai saukli. Formas un izmantoto sastāvdaļu variācijas patiešām ir nebeidzamas, tāpēc ļauj savai iztēlei vaļu!


2. Tu ne vienmēr vari paļauties, ka veikalā iegādātā torte būs svaiga un tās sagatavošanā izmantotas dabīgas izejvielas. Internetā Tu vari pārliecināties par piedāvājumu un izvēlēties sastāvdaļas. Torte, ko saņemsi, būs cepta tieši Tev, tāpēc būs svaiga. Ņemot vērā ikvienas tortes unikalitāti, tā būs īsts roku darbs.

Tas ir ļoti svarīgi bērnu ballītēs. Bērnu tortes allaž tiek gaidītas ar lielu nepacietību un sagādā mazajiem svinētājiem neviltotu prieku, tāpēc tām jābūt jo īpaši skaistām un garšīgām – un, bez šaubām, no dabīgām izejvielām.

“Fēliksa Konditorejas” meistari rūpējas, lai bērniem tiek tikai pats labākais, tāpēc visas mākslīgās pārtikas piedevas, krāsvielas un briesmīgās E-vielas tiks padzītas no bērnu ballītes, jo visas tortes mūsu konditorejā tiek gatavotas, izmantojot vienīgi dabīgās sastāvdaļas.

Starp citu, šeit arī par krāsām un formām galva ilgi nebūs jālauza, jo bērnu tortes uz pasūtījuma pieejamas bērniem iemīļotu pasaku, multfilmu un rotaļlietu tēlu formā.

 

3. Tortes pēc pasūtījuma ietaupīs Tavu laiku. Vai šoreiz esi viesis, vai arī saimnieka lomā, pasūtīt internetā ir vienkārši un ātri – vien pāris klikšķu attālumā.

 

4. Piegāde. Aizmirsti par to, ka Tev jābrauc tortei pakaļ – viesību steigā tas ir pēdējais, ko atcerēsies! Pasūtīto torti piegādās uz mājām vai arī, piemēram, uz viesību vietu. Pārsteidz kādu sev tuvu cilvēku, pasūtot kārdinošu un skaisti dekorētu torti, kuru viņš vai īpašā Viņa saņems tieši rokās – tā būs neaizmirstama dāvana!

svētku tortes

Nākamreiz, pirms satraucies par cienastu vai svētku galdu, pamēģini atrast iedvesmu internetā. Tie ir trīs vienkārši soļi:

1) atver mūsu mājaslapu,
2) izšķirsti mūsu radīto toršu katalogu un
3) iztēlojies savu – ideālo torti.

Jebkura Tava ideja var tikt prasmīgi īstenota mūsu meistaru rokās! Krāsas, formas, garšas un sastāvdaļas – pabaro savu iztēli, kamēr konditori izdarīs visu pārējo: no labāko, dabīgāko un svaigāko sastāvdaļu izvēles, līdz pat piegādei uz mājām. Lai jūsu kopā būšanas svētki izdodas!


Komentāri

Pieslēgties, lai komentētu