Banketi
Konditoreja
Maiznīca

Jautājumi un ieteikumi mums!

E-pasts:

Jautājums:

E-pasts tiek izmantots tikai un vienīgi sarakstei ar Jums.
Jūsu personīgā informācija ir pilnīgā drošībā.

Atsauksmes

Vecākās atsauksmes Vecākās atsauksmes
no photo

Dina

2018-10-15 22:54:22

Vēl kas man lika sašust. Otrā stāva aplis uzlikst nebija pa vidu, bet ar lielu, šķību nobīdi uz sānu. Nesaprotu kā var būt tik necentīgi konditori.

no photo

Dina

2018-10-15 22:51:13

Ehh... no lai saka. Skumji. Nav pirmā konditoreja kurai pasūtu torti uz pasūtījumu, un tā mani pieviļ. Tāds sajūta ka Latvijā nav izcilu konditoru. Izvēlējos kūku mazajam uz 1 gadu. Pievienoju bildi kādu vēlos. Patiesībā nekas grūts, balta, ar krāsainām pumpiņām. Domājat kā var nolažot. Iedomājaties, var gan. Pirmkārt nebija līdzīga bildei vispār, nebija krāsainas pumpiņas, bet gan 10 krāsaini milzīgi apļi. Kas neizskatījas kaumīgi. Krāsainās končas nokritušas nost uz zaudējudas krāsu. Vēl kkur kāds aplis krīt nost. Tā vien šķiet ka viņi sameta fiksi, fiksi visu virsū pēdējās 10 minūtēs. Centības nekādas. Pie tam vēl gandrīz pa 50 eur, cenu, gaidīju ko WOW! Bet nekā. Otreiz diemžēl nepasūtīšu. Citiem arī neieteikšu. Meklējiet citus konditorus.

photo

Laila *Murkaķis*

2018-09-14 11:29:49

Pasūtīju sāļo kliņģeri. Piegādāts no rīta, precīzi sarunātajā laikā. Dekorēts skaisti. Garša laba. Lielākā vilšanās, ka kliņģeris bija auksts. Turpmāk meklēšu piegādātāju, kurš var piegādāt arī siltu kliņģeri. Cik saprotu, tas ir jāatrunā īpaši.

photo

Ilona Kindzule

2018-05-17 12:42:28

Pasūtījām sāļo, pildīto kliņģeri. Piegāde bija sarunāta no rīta un piegādāja gandrīz norādītajā laikā, bet pārsteidza, ka kliņģeri piegādāja aukstuma kastē, līdz ar to tas bija pilnīgi auksts, sauss un ciets. Pieļauju, ka nebija cepts piegādes dienā, jo siers bija sacietējis. Diemžēl bija nepatīkama pašsajūta kolēģu priekšā par kliņģera garšas kvalitāti. Ļoti šaubos, ka vēl kādreiz izmantosim Jūsu pakalpojumus.

photo

Oksana Kuzevanova

2018-03-19 16:37:31

Paldies par skaistu un garšīgu torti ar zilonīša un beģimota figūriņām! Pasūtīju torti pirms nedēļas, lai paspētu laicīgi svētkiem - krustmeitai bija dzimšanas diena. Tajā pašā dienā man pārzvanīja no konditorejas un precizēja manu pasūtījumu, ieteica variantus (sastāvdaļas), ko es pati nebiju iedomājusies. Rezultāta - ļoti mīļa torte ar figūriņām, kas ļoti iepatikās bērniem un pati garšīga torte ar biezpiesnu un āvenēm, kas ļoti iepatikas pieaugušiem! Priecīgi bija visi! Kad nākamreiz būs jāpasūta torte, domāju, ka izvēlēšos Feliksa konditoreju! :)

photo

Inese Vēvere

2018-02-09 11:39:45

Paldies par kvalitatīvo garšu un izpildījumu! Es necerēju, ka būs tik labi. Savam piecgadniekam pasūtīju biezpiena aveņu torti ar manis izvēlētas tematiskās bildes uzdruku. Žēl, ka te nevar pievienot foto - sanāca tik gaumīgi! Un pats galvenais garšīgi - pat glazūra bija ēdama, tortes masa nebija par saldu, varēja izgaršot maigo biezpienu un Latvijas avenes. Jauki, ka zinu, kur nākamreiz sūtīšu svētku torti! Paldies!

no photo

Krista Želnina

2017-12-20 14:57:41

Paldies, ļoti garšīgi. Visi bija sajūsmā, jo sevisķi par sāļo kliņģeri.

no photo

Inga Priede

2017-11-23 15:02:57

Savām viesībām pasūtīju "Skābā krējuma torti ar ķiršiem". Esmu cilvēks, kam principā negaršo tortes un saldumi, tamdēļ torte bija vairāk paredzēta maniem viesiem "saldummīļiem". Viesi bija sajūsmā un, jāatzīst, arī es. Garša izcili sabalansēta, nebija šķebinoši salda, ar patīkamu ķiršu skābenumu. Noteikti pasūtīšu vēl un sirsnīgi iesaku arī citiem. Paldies!

no photo

Inga Priede

2017-11-23 14:44:42

Vēlos pateikt lielu paldies par izcilajiem sāļajiem kliņģeriem. Pāris mēnešu laikā esmu pasūtījusi jau 5 reizes, - gan kā dāvanu, gan kā pateicību, vienmēr bija vislabākās atsauksmes. Piekto kliņģeri nogaršoju pati, jo izvēlējos beidzot arī savām viesībām un labi vien ka tā, jo ja būtu zinājusi, ka kliņģeris ir tik gards, tad baidos, ka iepriekšējie nebūtu nonākuši pie adresātiem!:) IZCILI!!! Kliņģeris ir sulīgs, - pildījuma ir ļoti, ļoti daudz, šķiet, ka vienādās proporcijās ar mīklu. Apkalpošana bija ļoti laba, vienmēr laikā un ar īpašu attieksmi. Paldies! Noteikti pasūtīšu vēl.

photo

Ieva Remese

2017-11-21 12:28:31

Paūtīju jubilejai torti, izskata ziņā biju vīlusies, jo pasūtīju pēc piedāvātajām bildēm ar šokolādi un zemenēm. Diemžēl saņēmu pat ne tuvu bildē piedāvātajam. Zemenes gan nedaudz bija,bet viss pārējais pilnīgi cits. Ieliku vēlmēs bezē, riekstus, šokolādi, putukrējumu. Man atzvanīja un teica, ka tāds sastāvs esot tortei Dzintarjūra. Ja vēlaties cielaviņu, tikai tādu, ko var sagriezt, iesaku izvēlēties Dzintarjūru. Torte bija garšīga, man bija par saldu, bet citiem garšoja. Ļoti labi, ka iekšā ir arī skābumiņš, laikam dzērvenes ar cukuru. Tas to torti atsvaidzina. Visumā bija laba, jo viesi jau nezināja, kādu to biju iedomājusies. Cena man likās arī par augstu, apm. 16 EUR/KG. Bet varbūt tā arī maksā, lai gan nekā speciāla ne garšas, ne dizaina ziņā nebija.

1 2 3 ... 9
Pieslēgties, lai komentētu