Banketi
Konditoreja
Maiznīca

Jautājumi un ieteikumi mums!

E-pasts:

Jautājums:

E-pasts tiek izmantots tikai un vienīgi sarakstei ar Jums.
Jūsu personīgā informācija ir pilnīgā drošībā.

Diena, kas veltīta Viņām

2013-03-07 11:00:15 / komentāri (0)

Sieviešu diena

Lai arī zinām, ka vīrieši ar saviem uzmanības apliecinājumiem tiecas pagodināt savas dāmas ik dienas, ik gadu, līdz ar pavasarīgu noskaņu, nāk arī īpaša diena, kad daiļais dzimums tiek sveikts jo īpaši. Vai jau uzminēji, kas tā par dienu? Protams, tā ir Starptautiskā Sieviešu diena – 8. marts.

Kā jau liecina īpašo svētku nosaukums, Starptautisko Sieviešu dienu svin daudzās valstīs visā pasaulē.

Sieviešu diena

Tiem, kas Sieviešu dienas rašanos saista vienīgi ar Padomju Savienības tradīcijām, būs interesanti uzzināt, ka patiesībā pastāv vairāki nostāsti par Sieviešu dienas rašanos, bet tie nebūt nesaistās ar lielo padomju impēriju! Pastāv mīts, ka, iespējams, tā radusies kā turpinājums sieviešu solidaritātes cīņai par sieviešu tiesībām Ņujorkā 1857. gadā, bet varbūt Sieviešu Dienas pirmsākumi meklējami ASV 20. gadsimta sākumā. Lai arī kā, ļaujot vēsturei iet savu gaitu un vēloties sagādāt prieku šodienā, 8. marts ir kļuvis par īpašu dienu kā Itālijā, Austrālijā, Krievijā un Japānā, tā arī tepat – Latvijā – un vēl daudzās pasaules valstīs.

Tik dēļ jums, daiļās dāmas, dēļ jums…, zem deguna dungodami un prātodami, kā lai pārsteidz šīs daiļās dāmas, neskaitāmi vīrieši pavada Sieviešu dienas rītu. Kāds dodas uz ziedu veikalu pēc tulpēm, cits uz konditoreju pēc kūkas, vēl kāds prāto par mīļiem vārdiem, ko iečukstēt ausī tai, kura īpaši tuva. Varbūt aizvest draudzeni uz restorānu, bet mammai uzdāvināt SPA centra apmeklējumu? Patiešām, iespējas 8. martā ir daudzveidīgas, un zināms, ka jebkurš uzmanības apliecinājums sasildīs sievietes sirdi.

Starptautiskā Sieviešu diena

Sieviešu diena tiek brīnišķīgi atzīmēta darba kolektīvos – pretējā dzimuma kolēģi apsveic dāmas ar ziediem un saldumiem, bet daudzās izteikti „sievišķīgās” darbavietās rīkojas līdzīgi itāļu dāmu tradīcijām, pavadot šo dienu sieviešu kompānijā un priecājoties par šajā dzīvē doto iespēju piederēt tik daiļajam un maigajam dzimumam.


Kāpēc mums patīk 8. marts? Sievietēm tā ir diena, kad izjust to, cik īpašas viņas ir, bet vīriešiem mirklis, kad nekautrējoties teikt visu labo, pārsteigt dāmas un izbaudīt viņu klātbūtni. Sieviešu diena ir lieliska iespēja pateikt paldies – draudzenei, sievai, mammai, māsai vai kolēģei – un sagādāt īpašu prieku. Galu galā, smaida un laba noskaņojuma nekad nav par daudz, tāpēc izmantosim iespēju to rosināt citos! 

Ieskaties kādus gardumus sieviešu smaida un labsajūtas uzlabošanai esam sagatavojuši mēs.


Komentāri

Pieslēgties, lai komentētu